Pretekajúca kanalizácia na Kresánkovej 7/C

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Alena Weberová 10. októbra 2019

Už druhý deň vyteká kanalizácia od Kresánkovej ulice dole kopcom na Matejkovu (včera večer som autom obchádzala 10cm vysoký "gejzírik" z kanalizácie, dnes stále kanalizácia dosť vyteká a zapácha, o hygienickom hľadisku ani nehovorím).

10. október 2019

Alena Weberová

nakoľko zverejnenie podnetu tralo 24hod, dnes je to už tretí deň a momentálne kanalizácia vyteká ešte viac.
11. október 2019

Luciano Rossi

dobry den, prave som volal do Kancelárie starostky – Karlova Ves a bolo mi povedane, ze do 1/2 hodinky (teraz je 11.10.2019 12.00) by tam mala prist havarijna sluzba, tak snad to uz bude doriesene coskoro
11. október 2019

Alena Weberová

dobry den, wow super! prave som isla okolo, kanalizacia uz netecie, a odcerpavaju dokonca aj kanalizaciu nizsie, takze som velmi rada ze sa podnet takto rychlo vyriesil.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.