Brezová-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Pavol Zaťko 10. októbra 2019

Dobry den , chcem nahlasit nefunkcne osvetlenie v parku

10. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Zaťko,
preposielam Siemensu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
15. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania