Rusovská cesta - chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Peter Oravec 10. októbra 2019

Okolo Rusovskej cesty medzi zastávkou MHD pri križovatke s Hálovou a zastávkou MHD na Vlasteneckom námestí chýba desaťročia chodník. Prosím o zváženie vybudovania chodníka. Poznámka: Nemá to nič s predĺžením električkovej trate v Petržalke, pretože od koridoru akejkoľvek električky je to ďaleko. Preto argument, že sa to bude riešiť s električkou, nie je argumentom.

11. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
14. február 2020

Peter Oravec

Samorpsáva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
15. február 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
09. máj 2020

Peter Oravec

Petržalka ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Petržalke.
14. máj 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania