Graffiti Romanova (Petržalka)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Tomáš . 06. marca 2014

Prosim o premalovanie graffitov na medzi domami Romanova 33 - 35 na kotolni.

07. marec 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ide o technoblok A1-25, ktorý je vybudovaný na pozemku p.č. 1325. Je to objekt zverený do správy MČ a v dlhodobom nájme ho má spoločnosť Dalkia, a.s.. Vyzveme správcu objektu k odstráneniu grafitov.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
02. máj 2014

Michal Haman

Premaľované bolo, no už sa stihli noví nádejní umelci činiť na bielej ploche.
21. jún 2014

Tomáš .

Podnet vyrieseny, dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania