Mlynské Nivy-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Kandela 13. októbra 2019

Chcela by som sa opýtať kto povolil totálny orez stromov na ul.Mlynské nivy pri cyklotrase do Petržalky

14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
29. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo:

Fotografia sa nezhoduje s miestom určeným na mape. Na fotografii je odfotený pozemok, ktorý Oddelenie správy komunikácií nespravuje, respektíve ide o súkromný pozemok. Z tohto dôvodu nemôžeme presne lokalizovať, o aké stromy sa jedná. Pokiaľ majiteľ pozemku vykonal orez stromu, potreboval k nemu súhlas od mestskej časti Bratislava-Ružinov.

Prosíme Vás o presnejšiu lokalizáciu miesta a ďalšie riešenie podnetu delegujeme na mestskú časť Bratislava-Ružinov.

S pozdravom

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ide o pozemok E-KN 15435/103, kde zeleň nebola zverená MČ Bratislava - Ružinov a neevidujeme ani žiadnu žiadosť o výrub na tomto pozemku.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko sa strom nachádza na pozemku v priamej správe magistrátu hlavného mesta a nie na súkromnom pozemku, mali by mať vedomosť o výrube na základe žiadosti. Pokiaľ žiadosť nebola podaná a bol vykonaný nelegálny výrub, tak po 8 mesiacoch je ťažko urobiť štátny dozor. Pokiaľ sa teda magistrát nevyjadrí že má vedomosť o výrube, považujeme tento podnet z našej strany za uzavretý.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.