Štefana Králika-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Nedávno bola realizovaná oprava pár bariérových miest na chodníku pre vchodom Štefana Králika 10 - 12 . Prikladáme fotografiu opraveného miesta, ktoré sa prepadáva. Tiež dávame do pozornosti, že na chodníku ostalo viac bariérových miest, ktoré neboli vôbec opravené

14. október 2019

Psickar

Opravené, v expresnom konaní. Škoda že až po poukázaní na problém. Je fakt škoda že nik nechodí kontrolovať spravené zákazky s odstupom času
15. október 2019

Odpoveď samosprávy

DENOVA opravu prepadu na predchádzajúcej vysprávke zrealizovala ihneď po jeho nahlásení. Vyspravenie výtlkov ako i opravy iných bežných poškodení chodníkov a komunikácií v správe mestskej časti v rámci svojej hlavnej činnosti realizuje priebežne a priebežne podľa svojich možností vykonáva i kontroly stavu komunikácií ako aj zrealizovanej práce.

Ing. Katarína Macáková
oddelenie VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania