Romanova - chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Dobrý deň, prosím Vás, je možné na tomto mieste urobiť chodník pre chodcov. Ide o hlavný chodník smerujúci z obytného domu, schodisko a logické vyústenie by mal byť prechod pre chodcov. Smerom na parkovisko, chodnik smerujúci na zastavku, potraviny a pod. Ale tento prechod tam akosi chyba. Dakujem pekne.

14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
06. november 2019

martin

Dobrý deň, je niečo nove v tejto veci? Pretože mám pocit, že niekto tu vyznáva teóriu, že pokiaľ sa neozve niekto, tak odpviedat nie je treba. Auta do sídliska chodia na maximálnej rýchlosti. Vodiči ešte urazeni, keď majú pribrzdiť a dat prednosť aby sa niekto dostal na druhú stranu. Podotýkam, že prechod nie je na ani jednu stranu minimálne 500metrov
01. apríl 2020

Michal

Co je nove s tymto podnetom?
01. apríl 2020

martin

Nič, mestská časť na to kašle. Rieši si iba svoje PR, nie potreby občanov, ktorí im platia do rozpočtu.
01. apríl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
07. júl 2020

Martin Uváček

Zatiaľ sa nič neudialo.
08. júl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.