Záhrebská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo ver. priestore

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Jozef 19. októbra 2019

Na ulici medzi Záhrebskou a Mýtnou je pri parku materskej školy smetný kôš ku ktorému odhodili starú poistkovú skriňu.

Odporúčal by som namontovať informačné tabule s kontaktom na firmy ktoré vedia zabezpečiť odvoz takého odpadu, pretože v tejto lokalite denno denne vzniká takýto typ odpadu (stavebný materiál a starý nábytok vyhadzovaný mimo smetných košov).

22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet. Preposlali sme ho oddeleniu životného prostredia, o výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania