Riazanská-Automobily-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Dlhšiu dobu odstavené neregistrované a neoznačené vozidlo Škoda Octavia bez TEĆ a platnej TK a EK na parkovisku pred vchodom Riazanská 74

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet bol presmerovaný na vyriešenie. Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku MV Škoda Octávia na ul. Riazanska 74 sa nachádza na parcele patriacej Hlavnému mestu SR BA.

Kancelária starostu
30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. december 2019

Lukáš Bartošovič

VIN TMBGP21U8Y2335188: Škoda Octavia, BA-699PK (vozidlo vyradené z evidencie), kontroly EK/TK platné do októbra 2020
19. december 2019

Ladislav

nálepky na okne vozidla vravia niečo iné.
19. december 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, nalepky nie su 100 percentnym identifikatorom platnosti, uz som sa viac razy stretol s chybne vyrazenymi znackami, priklad pripajam v prilohe (BA-197LI, SKLi 320 769, 12.07.2020)
do oci mi totiz v pripade tejto Skody udrela seria SKLi - ta je relativne nova, vozidla s EK nalepkami SKLi maju koniec platnosti v roku 2020, napr. BA-892KT 04.04.2020 SKLi044591 https://www.seka.sk/ov/1B13220C0EC4B0131006A6 alebo BR-854CJ 12.09.2020 SKLi573375 (ten uz na seka_sk nie je, zaspali v maji 2018, majitel bol na kontrole v septembri)
v kazdom pripade je uzitocne konfrontovat informaciu zistenu na mieste s databazami ako http://www.stkonline.sk/overenie-technickej-kontroly-vozidla/ alebo https://www.overeniestk.sk/overenie-km (ale poviem uprimne, ze v pripade BA-197LI som bol dost sklamany, to bol vrak ako lusk!)
20. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené vozidlo preveríme. Bude naň vylepená zákonná výzva na odstránenie do 60 dní

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo sme dnes dali odstrániť na určené parkovisko.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania