Rusovská cesta - Chýba značka Daj prednosť v jazde

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Chýbajúca značka Daj prednosť v jazde, križovatka Lenardova a Rusovská cesta

22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. november 2019

Martin Uváček

Značka je ešte pred touto križovatkou na stĺpe. Neviem či treba ďalšie tyče a značky.
19. november 2019

Tomáš Hafrovič

Netreba tam dalsiu znacku, nevsimol som si, ze tam ta znacka je. Asi by mohol admin oznacit prispevok za vyrieseni.
17. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ako bolo uvedené vyššie v komentári, značka sa tam už nachádza.
Pre lepšie fungovanie križovatky však zabezpečíme doplnenie rovnakej dopravnej značky aj na ostrovček.

S pozdravom,

Správca dopravného značenia
Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania