Panónska cesta - značka pri zjazde z Panónskej je poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 19. októbra 2019

Táto označená značka pri zjazde z Panónskej na Einsteinovu je zlomená a leží v tráve.

22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. november 2019

Anonymný užívateľ

Aj dnes všetko po starom!
???
04. január 2020

Anonymný užívateľ

Značka osadená a konečne plní svoju funkciu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania