Stromová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 19. októbra 2019

V miniparčíku pri kultúrnom dome je už dlhšiu dobu obrovské množstvo odpadkov.

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS miesto bolo ihneď vyčistené.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania