Koľajná-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Martin 17. októbra 2019

Úradníci ŽSR zrejme nevedia, že v názve stanice má byť aj pomlčka ...

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Postupujem požiadavku ako vecné príslušnú na priame vybavenie.

S pozdravom

Elena Wolzbergerová

Administratívno-technický špecialista OR
Železnice Slovenskej republiky
Oblastné riaditeľstvo Trnava
Kancelária riaditeľa OR Trnava
Bratislavská 2/A, 917 02 Trnava
+421 911 855 020
+421 3 3229 4271 / 921-4271
28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Správne označenie dopravne je BRATISLAVA-RAČA, ako uvádza autor podnetu. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté pochybenie a prípadné komplikácie, ktoré vznikli autorovi podnetu v súvislosti s nesprávnym uvedením názvu dopravne.

S pozdravom

Železnice Slovenskej republiky
Správa majetku ŽSR Bratislava
Oblastná správa majetku Trnava
Bratislavská 6/E, 917 02 Trnava
OSMTT@zsr.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.