Kopčianska - povrch zastávky žst. Petržalka je poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 19. októbra 2019

Betónový povrch zastávky žst. Petržalka smer Kopčany/Antolská je značne poškodený.

22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opravu poškodenej zastávky zabezpečíme v roku 2020 vzhľadom ku klimatickým podmienkam.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania