Most SNP (býv. Nový most)-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 20. októbra 2019

Zdevastovaná tabuľa (alebo čo to je?) na Moste SNP. Prosím o vyčistenie, natretie, alebo o iné civilizované riešenie.

21. október 2019

jajboli

Najlepšie by bolo tú tabuľu odstrániť. Inak bude stále špatiť.
22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. november 2019

Monika

Niečo príšerné. Hanba mesta, celé okolie mosta.
17. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Uvedené zariadenie je zrejme reklamná plocha. V snahe zabraňovať nárastu reklamných plôch v meste, Magistrát HM SR Bratislava v zásade nepovoľuje umiestňovanie reklamných tabúľ a plôch v blízkosti komunikácií vo svojej správe, ku ktorý sú rátané aj mostné objekty, odstavné plochy a pešie komunikácie.
Z uvedeného dôvodu bude pri oprave dlažby terasy Mosta SNP reklamná plocha odstránená.

S pozdravom,

Správca mostových objektov
Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
17. december 2019

jajboli

Ak tá tabuľa zmizne a opravíte dlažbu, vďaka. A prosím, pozrite sa aj na tú posprejovanú stenu pod Mostom SNP (nástupište 29 smer do DNV). Je hanebné že rytina pamätníku je úplne zničená, nečitateľná a stena venovaná pamätníkom SNP je celá posprejovaná. Prosím o očistenie steny a obnovu textu pamätníka.
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/40211/graffiti-pod-mostom-snp
09. máj 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania