Detvianska-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 18. októbra 2019 Odoslané z mobilnej aplikácie

Nemame v Raci lepsie miesto na parkovanie hasicskeho auto, ako priamo na chodniku? Vdaka a prosim auto preparkujte na vhodnejsie miesto, kde nezavadzia. Chodniky su pre chodcov.

20. október 2019

Martin

Mne osobne auto nezavadzia, neporušuje žiaden dopravný predpis a je ponechaná voľná širka chodníka viac ako aj dva metre. Pokiaľ po to chodníku nejazdíte autom, potom neviem prečo tento podnet...
20. október 2019

Jardo Mladší

a potom sa budeme čudovať keď sa dlažba rozpadne....
02. november 2019

Aeon 🌳

🚒 svojím parkovaním poslúžilo aj zlodejom ako vhodný kryt https://www.raca.sk/dnes-v-noci-vykradli-hasicsku-stanicu/
02. november 2019

Roman Mihalik

Keby tam nebolo, možno by ani vlámačka neprebehla, kto vie...
02. november 2019

Václav Olšavský

A kde inde ma parkovat hasicske auto ako pred hasicskou zbrojnicou??? Mimochodlm v garazach mali veci Technicke služby.... a keby ich tam nemali co sa mali uz davno odtial vystahovat to auto by parkovalo v garazi hasicskeh zbrojnice!!! A inac miesta okolo auta je tam dost...
02. november 2019

Roman Mihalik

Kde inde má parkovať? V garáži zbrojnice, ako ste písali.
02. november 2019

Václav Olšavský

Ale ved tam majú veci technicke služby!!! Ktore vykradli.... uz davno sa mali prestahovat odtial... je to hasicska zbrojnica a nie technicka budova.... to auto by tam zaparkovalo ale neda sa ;)
02. november 2019

Roman Mihalik

Dôvody prečo sú v garáži technické služby nepoznám, snáď sa veci pohnú a auto pôjde do garáže (ak sa do nej zmestí), nech nehnije vonku.
02. november 2019

Václav Olšavský

Zmestí sa :) len musis odist... nemaju tam co robit....
02. november 2019

Roman Mihalik

A hasiči majú len tú jednu striekačku a v garáži nemajú žiadnu inú pojazdnú techniku?
02. november 2019

Václav Olšavský

Presne zatial len toto a su to dobrovolní hasici :)
13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Vozidlo nie je možné zaparkovať do vnútra zbrojnice nakoľko tá slúži pre zimnú pohotovosť Strediska čistoty. Dnes sa v poobedňajších hodinách koná stretnutie medzi vedením mestskej časti a zástupcami dobrovoľných hasičov.

Na stretnutí navrhneme riešenie, ktorého efektom bude odstránenie striekačky z tohto chodníka. Umiestnenie je naozaj nevhodné.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
31. december 2019

Martin U

Hasičské auto tam už minimálne dva týždne nestojí. Podnet je teda podľa mna vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.