Viedenská cesta - stará časť - suchá zeleň v kvetináčoch

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 20. októbra 2019

Kvetináče so suchou burinou okolo Viedenskej cesty pri Moste SNP. Suchá borina je tam po celý rok. Prosím o riešenie.

21. október 2019

Jerome

podobne aj v centre!
22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania