Kadnárova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý

19. október 2019

Aeon 🌳

Ak má platnú TK/EK, parkuje na parkovisku a neznečisťuje okolie, aký zmysel má tento podnet? Vyzerá to, že nemal byť ani prijatý.
19. október 2019

Peter M

Lebo tam tak stoji uz rok, ma prepichnute gumy a pomaly sa rozpada. Aspon by mohli kontaktovať majitela.
13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie na vrak. Vzhľadom na to, že má stále platnú TK/EK nemáme možnosť vozidlo zaradiť do nášho štandardného procesu určeného na odstraňovanie vrakov. Vozidlo obhliadneme najneskôr budúci týždeň a vyhodnotíme či je možné ho vnímať ako vozidlo ohrozujúce životné prostredie.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
16. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dané vozidlo sa už na mieste nenachádza.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.