Pri Šajbách-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Miroslav 20. októbra 2019

Poprosíme vykonať odťah dlhodobo odstaveného motorového vozidla bez platnej TK + EK.

05. november 2019

Miroslav

Stav riešenia podnetu - Neriešený

Vopred ďakujeme samospráve za vysvetlenie....
13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zaradíme ho medzi vraky určené na odstránenie a zabezpečíme jeho odstránenie najneskôr na prelome rokov 2019/2020.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania