Znievska - odstavené vozidlo VW s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Peter 20. októbra 2019

Auto na Znievskej 17 bez Ek ☆Tk odstavené dlhšie

22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania