Vrútocká-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Chybajuci kos a odpadky v celom Raposovom parku

22. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dodávateľovi sme zadali odstránenie odpadkov a lístia z parku, rovnako sme požiadali o osadenie odpadkového koša.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania