Nadjazd do Vajnor-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Okolie chodníkov pri nadjazde Vajnory smerom na Tuhovskú a diaľnicu sa vôbec nekosí. Chodník zarastá niekoľko desiatok cm vysokou burinou. Podľa fotiek jasne vidno pokial je zábradlie a za ním by už žiadna burina rásť nemala. Potrebné pokosiť a potom oškrabať dlžbu až po zábradlie.

22. október 2019

Tomáš

Vyzerá to tu ako na Ukrajine...
22. október 2019

Martin Uváček

A pritom stačí málo aby to vyzeralo ako o 100 metrov ďalej. Len mať cit a snahu veci riešiť.
04. november 2019

Martin

Takto zarastené vyzerajú chodníky na veľa miestach odkedy "eko"teroristi nepoužili herbicíd a namiesto mechanického čistenia sa na to vykašľali úplne. Existujú viaceré spôsoby - horák, para, pena, motyka, kefa, motorový vyžínač... Niekde na krajoch ciest a chodníkov boli v meste aj metrové stonky burín a korene burín ničia aj tak biedny asfalt ktorý sa drolí. Takto to spravia dva tri roky po sebe a potom už tie poškodené krajnice a chodníky neopraví nikto, lebo investície by boli astronomické. To je tak keď "ušetria" na údržbe...
12. november 2019

Martin Uváček

Podnet bez reakcie, bez riešenia.
12. november 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Martin U,
podnet som poslala opätovne na magistrát a dávam ho do statusu neriešený.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
15. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. november 2019

Martin Uváček

Zatiaľ žiadna náprava, kosenie, či vyčistenie.
14. marec 2020

Martin Uváček

Je síce po zime aké žiadna náprava evidentne nenastala. Podnet neriešený.
25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

okolie chodníkov pokosili zamestnanci Komunálneho podniku.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. máj 2020

Martin Uváček

Konečne starostlivosť ako má byť. Už to len kosiť pravidelne. Podnet je teda vyriešený.
18. august 2020

Martin Uváček

Podnet je znovu aktuálny, burina okolo nadjazdu opäť dosahuje aj jeden meter. Treba znovu pokosiť.
18. august 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Uváček,
podnet opätovne preposielam magistrátu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
21. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali kolegov z Komunálneho podniku.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.