Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zjavne pán, ktorý do tejto lokality vozí všetky vraky a vyhráža sa mestu a občanom odparkoval v strede parkoviska auto s prepadnutou TK a EK! Ak to nebol on tak sa ospravedlňujem, ale bol to potom iný blb. ASAP potrebné odtiahnuť, blokuje parkovisko. vďaka v mene Ružinovčanov

22. október 2019

Michal

Možno len plní sľub, ktorý dal pred pár mesiacmi cez odkaz na skle, na už teraz odtiahnutom vraku.
25. október 2019

Michal

Vrak stále blokuje Parkovisko. je možné v tomto prípade rovno zavolať políciu?
26. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. október 2019

Michal

asi bude efektívnejšie volať zajtra priamo na políciu 😏 stále tam ten vrak blokuje parkovisko.
01. november 2019

Miso

Vozidli dlhodobo blokuje parkovisko, najnovsie je uz vysunute do stredu cesty.
11. november 2019

Michal

ďakujem kompetentným, alebo tým ktorí zabezpečili to, že tento vrak dnes zmizol.
05. apríl 2020

Michal

uzavretý je totožné ako vyriešený?
16. apríl 2020

Michal

pls označiť ako vyriešený. ďakujem
29. apríl 2020

Odkaz pre starostu

Nemáme informáciu akým spôsobom došlo k vyriešeniu podnetu, či pričinením samosprávy alebo auto odtiahol majiteľ alebo niekto iný. Preto bol podnet označený ako uzavretý

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
29. apríl 2020

Michal

Stanko, došlo k tomu tak, že som zavolal mestkých policajtov, dal som si s nimi stretnutie pri tom VRAKU a na druhý deň tam Vrak nebol, apeloval som im na mieste že je toto už je cez čiaru, keď to dajú do stredu parkoviska a zabránia ešte aj prechodu pracujúcim ludom na parkovisko. Na druhý deň už tam vrak nebol takže moje poďakovanie 11.novembra smeroval na nich.
29. apríl 2020

Michal

ak sa totiž niečo dlhšie nevie vyriešiť, tak za Ide-me vlastnou cestou...na zodpovedné inštitúcie... no ide skôr o to, že je toto povinnosťou mesta a inštitúcií a nemal by to nahrádzať obyčajný občan. myslím že skôr to robíme z princípu spravodlivosti, bezpečnosti voči našim rodinám, obyvateľom Ružinova.. ✌️
03. máj 2020

Odkaz pre starostu

Michal, ďakujem za info, nič to však nemení na statuse uzavretý. Každopádne Vaša aktivita je obdivuhodná, žiaľ nie vždy treba čakať na niekoho iného, že to vyrieši a treba vec vziať do vlastných rúk, predsa sami si tvoríme prostredie okolo seba , v ktorom žijeme.

Ďakujem za Vašu snahu a ochotu meniť veci k lepšiemu :)

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
04. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo bolo z miesta odstránené na žiadosť Magistrátu dňa 11.11.2019. Podnet môžete preto označiť ako vyriešený. Ospravedlňujeme sa, že sme Vás neinformovali o vyriešení podnetu. Momentálne zlepšujeme komunikáciu medzi našimi zamestnancami, ktorá v minulosti veľa krát viazla na tom, že nás oddelenia neinformovali keď podnet vyriešili. V súčasnosti sa toto výrazne zlepšilo napríklad pri vrakoch a čiernych skládkach Vám už poskytujeme presné informácie o tom v akom stave sa podnet nachádza. Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše verejné priestory.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za poskytnuté informácie. Ďakujeme, že máte snahu zlepšovať komunikáciu

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania