Vajnorská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Na ulici Vajnorska smerom k Polusu pri krizovatke s Bojnickou su poskodene 3 kanalizacne poklopy, ktore sa prepadavaju.

23. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Hlavné mesto SR Bratislava
13. december 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania