Neostrihané kríky na Segnerovej 2

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Prosím kompetentných o ostrihanie kríkov, ktoré zasahujú do chodníka. Vopred ďakujem.

23. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet.
Podnet bol zaslaný na vyriešenie príslušnému oddeleniu.
Za pochopenie a trpezlivosť ďakujeme.
Mestská časť - Karlova Ves

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
28. október 2019

Pat

Ďakujem, vybavené.
22. august 2020

OLGA NEISCHLOVA

Pri panelaku na Segnerovej 2 su neorezane kriky/stromy. Zasahuju do polovice chodnika.
02. október 2020

Roman Mihalik

Kríky sú neostrihané, zasahujú do chodníka.
05. november 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za informáciu.
O potrebe strihu živého plota sme informovali VPS. Orez bude zaradený do harmonogramu údržby zelene.

Oddelenie dopravy a ŽP
MiU MČ Bratislava - Karlova Ves
18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Orez živého plota bol zrealizovaný VPS Karlova Ves.

Oddelenie dopravy a ŽP
MiU MČ Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania