Kafendova-detské ihrisko-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Co vidite na foto z DI? Tmu. To iste aj male deti ktore by este mohli byt na vzduchu, ale musia ist domov, lebo tma. Prosim na DI v Raci dorobit zodpovedajuce osvetlenie.

23. október 2019

Antónia Bilá

Osvetlenie nefunguje ani na ihrisku na Gelnickej!
23. október 2019

Miro

Ked je tma rodičia máju byť s deťmi doma a venovať sa im. Existuje množstvo spoločenských hier.
24. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania