Račianska-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Burinou porastené parkovisko - teraz chodník pred budovami VÚZ a SAV na Račianskej. V burine je množstvo špiny a odpadkov, a nikto to nerieši.

23. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné parkovisko je súkromné, podľa nám dostupných informácií je vlastníkom Račianska - Reality, a.s.,

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. december 2019

Martin Uváček

Aj tento podnet sa môže uzavrieť, nakoľko predmetné parkovisko bolo až k ceste rozkopané a nanovo sa asfaltuje. Zmizla teda aj burina a špina z podnetu.
14. december 2019

Martin Uváček

Vyriešené alebo teda uzavreté. Miesto z podnetu je už prerobené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania