Nelegálna skládka za dvorom Petržalka city

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Za nelegalnimi stavbami pc pri ramene je skladka - odstranit, vycistit, zkultivovat.

11. marec 2014

Michal Haman

Dodávam, že to miesto je obývané bezdomovcami, ktorí tam pália rôzne veci, že to zapácha na široké okolie.
11. marec 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
spoločnosť Petržalka City a. s., ktorá je nájomcom uvedeného pozemku, na základe písomnej výzvy mestskej časti zabezpečí vyčistenie pozemku dňa 12. 03. 2014 za účasti mestskej polície ako aj oddelenia sociálnych vecí.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
11. marec 2014

spoluobčan

už sa o tomto probléme písalo niekoľko krát a bezdomovci sú tam stále. Mnohí si ale povedia že niekde musia žiť. Lenže rozhadzujú šatstvo matrace po celej dĺžke Chorvatského ramena.
14. marec 2014

Michal Haman

K 14.3. bola skládka vyčistená. Okolo tohto miesto chodím každý deň prípadné znovuznečistenie budem hlásiť! :)
14. marec 2014

Michal Haman

14. marec 2014

Michal Haman

26. marec 2014

Odpoveď samosprávy

Fotky z čistenia a po čistení...

Mestská časť Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania