Zdevastované verejné priestranstvo a zeleň

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý

Absolutne znicena verejna zelen, travnik, znicene priestranstvo, odpad, parkovanie na zeleni a blate. Okamzite zabranit vstupu aut, zkultivovat, obnovit zelen.

12. marec 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pozemok s parcelným číslom 3603/9 je súkromným pozemkom patriacim firme FORESPO PETRŽALKA CITY, a.s., ktorý bol donedávna oplotený a bolo na ňom zriadené zariadenie staveniska. Z tohto dôvodu je pozemok momentálne znehodnotený. Na pozemku samozrejme uvažuje vlastník s obnovou trávnatého porastu ako aj s revitalizáciou plochy.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
12. marec 2014

Juliette

ze revitalizacia :D sak tam maju postavit veziak, ako dalsiu fazu Petrzalka City
14. marec 2014

q

dalsi veziak?? fuj!!!
17. marec 2014

Juliette

q: - Tak nie tak davno to bolo v plane, i na niektorych starsich vizualizaciach to je. Mozno od toho upustili, ale silne pochybujem :)
18. máj 2019

Jana P

prosim admina o uzavretie podnetu, medzicasom tu uz stoji dalsia bytovka. Neporiadok po stavbe sa riesi v ramci podnetu https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/67596/halova-zelen-a-zivotne-prostredie-ine

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania