Vrančovičova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
jan mazak 24. októbra 2019

Po odstraneni znacky ostali z chodnika trcat skrutky.

09. november 2019

Peter

Inak toto je ideálna lokalita na osadenie značky povoľujúcej zadarmo iba krátkodobé zastavenie (na parkovacie hodiny) na max 1-2 hodiny na návštevu prevádzok, prípadne cintorína a nie celodenné parkovanie aút ako odstavné parkovisko.
09. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

trčiace skrutky boli už dávnejšie odstránené Komunálnym podnikom.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania