Žabotova-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Peter Oravec 24. októbra 2019

Nadväzujem na tento podnet:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/24340/rozbity-povrch-zastavky-elektriciek-na-nam-f-liszta
a konštatujem, že pri oprave povrchu priľahlej zastávky boli zničené schody a vyliatie asfaltu na schody bolo fušerstvom.
Žiadam o vyjadrenie úradníka magistrátu alebo mestskej časti, ktorý je zodpovedný za takúto diletantskú prácu. Prosím uviesť termín vykonania nápravy a názov spoločnosti, čo to realizovala. Primátor Vallo sa nechal (nie raz) počuť, že takýmto šlendriánskym opravám odzvonilo a mesto ich nepreberie a bude žiadat nápravu.

22. november 2019

Peter Oravec

Asfalt zo schodov bol odstránený, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania