Trnavské mýto-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anie An 27. októbra 2019

Chcem dať podnet na olejovú mláku, ktorú je možné každé ráno nájsť pred stánkom s kebabom (pred Istropolisom, smer hlavná stanica) a kde poriadne zapácha a každým dňom sa len zväčšuje. Je to riadne negustiózne, čo si tam pán "podnikateľ" dovoľuje. Už to tam špatí chvalabohu len jeden stánok, ale za to kvalitne.
Čudujem sa, že si to ešte nikto nevšimol. Smrad je tam z toho riadny.

27. október 2019

Jan

Šancová-znečisťovanie-pôdy

Na trnavskom myte pred stankom s fast foodom je opakovane znecistenie zeme neznamou zapachajucou latkou. je to takto uz niekolko tyzdnov.
06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet sme preverili a následne identifikovali pozemok, na ktorom sa
olejová škvrna nachádza. Pozemok je vo vlastníctve Hlavného mesta SR. Podnet bol presmerovaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

olejová škvrna bola vyčistená majiteľom stánku. Jej príčinou bolo prasknuté odpadové potrubie, ktoré je opravené a nanovo vybetónované.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania