Panónska cesta - zle viditeľný priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Peter 25. októbra 2019

Vyblednnute dopravné značenia na ceste pri Oc carrefour ns panenskej ceste.

26. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe našich informácií a interných databáz patrí daný úsek komunikácie (ktorý popisujete) do kompetencie MČ Petržalka. Naša časť spravovanej komunikácie začína až od pripájacieho ostrovčeka na tzv. "hlavný úsek" Panónskej cesty - teda naša časť spravovanej komunikácie začína hneď za reštauráciou McDonald´s a Autopolis-om. Podnet preto preposielame na MČ Petržalka.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania