Banskobystrická-Poškodené osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Jerome 24. októbra 2019

V Prezidentskej záhrade zlomená lampa

30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet preverí oddelenie životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
31. október 2019

Jerome

bez zmeny plus trčiaci drôt
13. november 2019

Jerome

13.11. bez zmeny, admin, urgujte, dakujeme
14. november 2019

Jerome

admin, nic sa nedeje...urgencia

Od 24.10. ticho
04. december 2019

Jerome

ziadame urgenciu, dnes sa male dieta skoro zranilo

to Vam trva 6 tyzdnov!?
08. december 2019

Jerome

lampa stojí...zatiaľ podnet vyriešený
08. december 2019

Jerome

foto ako dokaz
20. december 2019

Jerome

Štefánikova-Verejné služby-osvetlenie-poškodené stĺpy

zlomená lampa v Grassalkovichovej záhrade
20. december 2019

Jerome

admin,toto je uplne v inej casti zahrady, mal to byt ako samostatny podnet!!!
26. december 2019

Jerome

lampa na zemi, konecne opravte, Stare Mesto!
24. január 2020

Jerome

admin,aby v Grass.zahrade, narodnej kulturnej pamiatke, Stare Mesto nedokazalo opravit jednu lampu je nehorazne, prosim, URGUJTE dorazne.

Dnes presne TRI mesiace od podnetu!
30. jún 2020

Slavomír Trnavský

Stale poskodena lampa v Prezidentskej zahrade.
01. júl 2020

Jerome

admin, preco neurgujetete?
01. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
31. august 2020

Jerome

Banskobystrická-Mestský mobiliár-iné

dalsia vyvratena lampa v Prez.zahrade
31. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
01. september 2020

Jerome

admin, v ramci Prez.zahrady su aleje, tato lampa je novovyvratena v inej casti, myslim si, ze to ma byt novy podnet

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania