Viktora Tegelhoffa-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Ing. Ivan SKODA 27. októbra 2019

Dobry den, na ulici V.Tegelhoffa ( po kompletnej rekonstrukcii) je nova kanalizacia . Kanalizacne vpuste su zaplnene spadnutym listim a na niektorych miestach ich ani nevidiet. Ako by sa "tvarili" pri vytrvalejsom dazdi ? Dokazali by odviest dazdovu vodu ?

13. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol preverený a zaslaný na vyriešenie. Čakáme na potvrdenie.

Kancelária starostu
08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia pracovníkov EKO podniku VPS kanalizačné vpuste boli vyčistené.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania