Romanova - kopa pokosenej a neodvezenej trávy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Dobry den, na luke za technopolom je kopa pokosenej a neodvezenej travy. Poprosim o odvoz kym to tam nezacne hnit a neznici to travu podtym. Dakujem

29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
31. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o odstránenie sa postarajú pracovníci Miestneho podniku Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
19. november 2019

Michal Mikula

Dobry den, kopa travy je stale na svojom mieste a postupne hnije. Poprosim odviiezt. Dakujem
25. november 2019

Michal Mikula

Dobry den, k trave zacal pribudat uz aj odpad. Poprosim o odstranenie. Dakujem
27. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 26.11.2019 bola organická kopa odstránená.
27. november 2019

Michal Mikula

Dakujem
28. november 2019

Michal Mikula

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania