Kubačova-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Znicena, zoschnuta a hlavne neaktualna smerova tabula. ZS Plickova neexistuje, stredisko Experiment asi len pre pamatnikov

25. október 2019

Martin Uváček

Po celom meste sú takéto zoschnuté neaktuálne smerové tabule z polovice 90. rokov. Podľa odpovedí na podobné podnety sa už k týmto tabuliam nikto nehlási - ani magistrát, ani mestská časť, ani JC Decoux. Teda aj toto bude asi neriešiteľný podnet.
26. október 2019

Floralys

98% podnetov je v tejto aplikacii zial neriesenych. 1% podnetov maze mesto a obce a to 1%vyriesia ako tak. hovorim o obdobi 6 mesiacov.
26. október 2019

Gabriel

Chcem upresnit nazov tohto podnetu. Je to na rohu Baronky a Kubacovej oproti Florabelu. Nerozumiem preco sa to nastavilo na Mudrochovu
28. október 2019

Gabriel

Nazov podnetu opraveny adminom aplikacie
19. november 2019

Odpoveď samosprávy

V súčasnosti prebieha prieskum v teréne s cieľom identifikovať všetky reklamné nosiče tohto druhu na území MČ Bratislava - Rača. Následne si spravíme prehľad o majiteľoch pozemkoch, na ktorých sa nosiče nachádzajú, a podľa toho rozhodneme či nosiče úplne odstránime, alebo budú zaktualizované prelepením.

Ich odstránenie, respektíve likvidáciu očakávame po zimných mesiacoch v roku 2020.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
16. apríl 2020

Martin Uváček

Neaktuálny smerovnik bol odstránený. Ostali len stopy v tráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania