Tbiliská-oplotenie-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Jana Moravska 25. októbra 2019

Dobry den,

Chcem sa opytat ci by bolo mozne osadit oplotenie alebo nasadit zivy plot na konci zelene oproti fitcentru? Teraz je to aj rozkopane tak by sa dal mozno vyuzit existujuci vykop.

Ide o to, ze deti sa hravaju okrem ihriska aj pri stromoch a ak by nahodou nejake dieta vybehlo, auto iduce zo zakruty ho nema sancu vidiet.

Na Tbiliskej sa za posledne roky extremne zvysila premavka aut. Je namieste prijimat take opatrenia, ktore prispeju k vacsej bezpecnosti deti.

Niekde ste vyzyvali ludi, ze ak maju zaujem niekde posadit zelen maju sa ozvat. Ak by ste zvolili zivy plot, pokojne sa hlasime ako dobrovolnici na sadenie.

Dakujem za reakciu
S pozdravom
Moravska

13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Momentálne sme na hranici vhodného obdobia na výsadbu živého plota nakoľko nám hrozia nočné mrazy. To platí aj o betonársky prácach.

Podnet preto preskúmame s cieľom budúci rok na mieste vytvoriť bezpečnostný prvok či už vo forme navrhovaného živého plota, alebo bežného oplotenia.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania