Bojnická-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

🤔

29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. február 2020

Lukáš Bartošovič

stav nezmeneny aj po styroch mesiacoch
kedy sa chysta oprava predmetnej casti chodnika? (stoziara lampy)
12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedený chodník bude čo v najkratšom čase opravený .

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
05. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

radi by sme Vás informovali, že chodník bol opravený.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania