Vlčie hrdlo-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 26. októbra 2019

Dobrý deň,

V tejto lokalite medzi alejou a sídliskom úplne chýba verejné osvetlenie. Pri stave ciest a chýbajúcich chodníkov sa tu môže človek po tme akurát tak zabiť, nehovoriac o nebezpečí zo strany asociálov, ktorí tu využívajú lokálne ubytovne. Poprosím zodpovedných, či už to je Ružinov alebo Slovnaft a.s., aby niečo s týmto stavom robil. Celé Vlčie hrdlo vyzerá ako veľký tankodrom.

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.