Panónska cesta - burina rastie na novom chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Sandra 27. októbra 2019

Na novoopravenom chodniku to po par tyzdnoch vyzera takto. Na viacerych miestach cez novovyliaty asfalt prerasta burina. Nielen po krajoch, ale aj cez stred chodnika. Ked to v zime pomrzne a dostane sa tam voda, za chvilu bude cely chodnik rozkopany. Asi je to odflaknuta robota...

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
05. november 2019

Stefan

tieto keci z magistratu. cakame na realne riesenie odflaknutej roboty.
17. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu chodníka sme realizovali v roku 2019, nedostatok a problém na reklamáciu zasielame zhotoviteľovi, ktorý bude riešiť prerastajúcu burinu cez asfalt – lokálnym odstránením a zaliatím asfaltovou zálievkou.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania