Trnavská cesta-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Upchatý kanalizačny dažďový vpust.

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania