Pionierska-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Gabriela 27. októbra 2019

Chcem nahlásiť šiatre, ktoré vnikli na Pionierskej ulici, naozaj tu chceme mať osadu v centre mest? Pýtam sa, kto dal daným osobám povolenie na vytvorenie stavby z dreva a plastov na verejnom resp. súkromnom pozemku (neviem komu to patrí) ?
Ďalšia vec daní "obyvatelia" majú pri pozemku psa, čierno-biely kríženec ovčiaka, je dosť agresívny, na mňa a moju fenočku brechal bezdôvodne a to sme boli na druhej strane cesty, radšej som sa otočila a išla som preč, keďže pes bol veľmi agresívny a chystal sa po nás rozbehnúť.

Pýtam sa, prečo dané osoby majú právo obsadiť cudzí pozemok, môžem teda aj ja prísť do parku s bagrom a postaviť si tam dom? Na Slovensku asi áno. :)

Žiadam okamžité preverenie danej záležitosti, nakoľko dochádza aj k týraniu zvieraťa, keďže žije v nevyhovujúcich podmienkach.

29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
04. apríl 2020

Marek

Pionierska-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Dobrý deň,

v lesíku pri križovatke Pionierska Kyjevská sa združujú rôzne sociálne živly, hromadí sa tam plno odpadkov a neporiadku.

Ďakujem.
14. apríl 2020

Samuel

Dobrý deň.

Na Pionieraskej ulici vo vinohradoch sa opäť usídlili občania, ktorí danú lokalitu znečisťujú odpadkami, výkalmi, zakladajú ohne, hlučne sa správajú, ohrozujú slušných ľudí, či už pokrikovaním a vyhrážaním ale nemajú problém, aj s fyzickým napadnutím občanov, ktorí v danej lokalite bývajú, či iba prechádzajú.

Prosím, danú problematiku začať riešiť, čo najskôr, nakoľko sa táto "osada" rozširuje.

ďakujem.
14. apríl 2020

Samuel

Pionierska-Zeleň a životné prostredie-iné

Dobrý deň.

Na Pionieraskej ulici vo vinohradoch sa opäť usídlili občania, ktorí danú lokalitu znečisťujú odpadkami, výkalmi, zakladajú ohne, hlučne sa správajú, ohrozujú slušných ľudí, či už pokrikovaním a vyhrážaním ale nemajú problém, aj s fyzickým napadnutím občanov, ktorí v danej lokalite bývajú, či iba prechádzajú.

Prosím, danú problematiku začať riešiť, čo najskôr, nakoľko sa táto "osada" rozširuje.

ďakujem.
27. apríl 2020

Tomas

Dobrý deň

rad by som sa spýtal samospravy kedy mieni riešiť problém s NELEGÁLNOU OSADOU, ktorá robí neporiadok v okolí, ohrozuje okoloidúcich a nikto ich nestráži. Ked ich už neviete vysťahovať, tak tam posielajte mestskú hliadku hlavne počas ranných hodín, kedy sa tam pohybujem najviac psíčkarov a počas večerných hodín, kedy sa chodí behať do okolitých vinohradov.

Počas pandémie, aká je teraz, je nepredstaviteľná nezodpovednosť, že si necháme vybudovať takúto osadu, ktorá nás všetkých ohrozuje.

Rád by som dostal od Vás iné vyjadrenie len, že budeme podnet riešiť.

Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania