Šintavská - problémové parkovanie nákladných vozidiel


V riešení
meno
František 27. októbra 2019

Dobrý deň

Nevyznačené parkovanie pre nákladné mimobratislavské nákladné vozidlá.
Zaberajú priestor na parkovanie pre rezidentov. Riešenie parkovania na dlhé lakte.

02. november 2019

Chcem Zmenu

už roky tam takto parkujú kamióny, sa čudujem že ľudia to akceptujú toľké roky.
07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju hliadkovú činnosť aj na riešenie parkovania vozidiel na Šintavskej ulici v Bratislave.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania