Paulínyho-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Jerome 28. októbra 2019

poškodená dlažba

30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, váš podnet preverí investičné oddelenie. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
komunikácia bola zaradená do plánu opráv.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
07. máj 2020

Jerome

toto ma byt slubena orpava??
07. máj 2020

Jerome

oprava??
07. máj 2020

Jerome

admin, prosím oživiť podnet!
07. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve so žiadosťou o vyjadrenie.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie. Opravu budeme reklamovať u dodávateľa.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania