Wolkrova - rozbitá lampa

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Peter Korenek 28. októbra 2019

Pri byvalom ihrisku na Wolkrovej 39 sa nachadza rozbita lampa, pri silnejsom vetre mozu spadnut crepy na ludi. Prosim o vymenu

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania