Sklenárova-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Pavel Paraska 28. októbra 2019

Dobry den,

chcel by som podat podnet na vysadbu stromov, usadenie laviciek a aspon jedneho kosa pre psickarov.

Tyka sa to lokalite Sklenarovej 42, 44, 46 a 48.
Zelen je tu dlho zanedbavana, uz sa stalo ze tu stromy popadali pri silnej burky a ani jeden nebol zasadeny, je tu dost zle ovzdusie a nemalo by sa toto zanedbavat.
Na fotkach mozete vidiet velki priestor kde sa mozu nasadit stromy a usadit aspon dve lavicky.

Dakujem za vase konanie

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

MČ BA - Ružinov eviduje požiadavku od správcu bytového domu SBD II, s.r.o. na úpravu drevín v okolí bytového domu na Sklenárovej 42-44. Predmetný podnet bude realizovaný predmetným rezom komplexne.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odpadkový kôš na psie exkrementy bol osadený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
06. december 2019

Pavel Paraska

Nechapem ze preco ste podnet oznacili aky vyrieseny... Ja som daval podnet aj na vysadbu stromov a usadenie laviciek...
Kos pre psov ste sice osadily ale dve hlane polozky nie su vyriesene... Podla mojho vedomia na Jar sa bude moct robit vysadba... Tato lokalita je zanedbana co sa tyka zelene a zelen je tu treba. S cesty mame otrasny nie len zvuk ale aj vzduch...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania