Cyprichova-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Juraj Skalský 28. októbra 2019

Na Račianskej neďaleko zastávky Černockého za školkou smerom do mesta má chodnik nebezpečné bubliny, ktoré možu sposobiť úraz chodcom aj cyklistom pri zakopnutí (náraze) hlavne vo večerných hodinách, kedy nie sú vždy viditeľné. Rokmi (teplom) sa problém zhoršuje. Vďaka za riešenie

13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
27. apríl 2020

Milan Škvarna

Dobry den, mozem sa spytat v akom je to rieseni momentalne? uz sa mi na chodniku podarilo neprijemne zakopnut. Dakujem
20. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo, že tento chodník nie je v správe Hlavného mesta SR Bratislavy a teda, Oddelenia správy komunikácií nemôžeme zabezpečovať jeho opravu ani údržbu.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. máj 2020

Roman Mihalik

Možno sa zistí, že chodník nemá v správe ani mesto, ani MÚ a neexistuje k nemu projektová dokumentácia a ani zverovacie protokoly
21. máj 2020

Juraj Skalský

Dobrý deň,
zdá sa, že to teda nepatrí do správy nikoho, takže podobne ako v Lesoparku a Horskom parku, namiesto zabezpečovania poriadku a bezpečnosti doporučujem označenie tabuľkou - "BEZÚDRŽBOVÁ ZÓNA". Je to také aktuálne - progresívne :)
... a občan nech len ďalej platí hoc aj zvýšené dane
Juraj Skalský
01. júl 2020

Milan Škvarna

Dobry den,

nieco nove?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania