Haburská-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Dobrý deň, žiadam mesto o odstranenie tohto prerasteneho, starého NEBEZPEČNÉHO topoľa na Haburskej ulici. Strom znečisťuje cestu parkovisko ale najmä ohrozuje zaparkované auta a hlavne ľudí ktorí sa každý deň pohybujú v jeho blízkosti. Nie je tomu tak dávno čo sa z tohto stromu odlomil obrovský konár a len obrovským šťastím padol "len" na lavičku ktorá je asi 2m od zaparkovaných aut. Viď foto ako dopadla lavička po páde konára a rak si asi každý vie domyslieť ako by dopadol človek ktorý by v tej chvíli sedel na lavičke.

29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
29. október 2019

Nie je mi to jedno!

ĎAKUJEM budem čakať na odpoveď.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania