Krásna-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Ružinov - Prievoz 28. októbra 2019

Dobrý deň,
Na Krásnej ulici sa nachádza dlhdobo odstavené vozidlo bez STK/EK prosím o riešenie daného problému.
Ďakujem

29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV, ale je bez platnej EK alebo TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad
09. február 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom kontaktovalo majiteľa ohľadom vykonania STK/EK načo majitel svoje vozidlo ohlásil z evidencie a odstránil EČV. Kedže teda vozidlo už nemá EČV (vid foto) je v kompetencií MC Ružinov z toho dôvodu prosím o jeho preposlanie. a následne vylepil výzvu na odstránenie vozidla.
Ďakujem
23. február 2020

Ružinov - Prievoz

Na vozidle som žiadnu výzvu na odstránenie zo stany MČ nepostrehol bola už vylepená?
29. február 2020

Ružinov - Prievoz

Stále nič...
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na vozidlo bola vylepená výzva dňa 21.5.2020. Po uplynutí 60 dňovej lehoty môže byť vozidlo odtiahnuté.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania